Учениците от 2. „в“ клас имаха вдъхновяващ и много интересен час по музика със студентката по тонрежисура Виктория Стефанова. Тя запозна децата с различни музикални инструменти – електрическо пиано, акустична и електрическа китара. Учениците с любопитство слушаха създадена от нея музика и научиха повече за начина, по който различните инструменти звучат и се използват.
Гост-музикантът изсвири няколко песни, с които впечатли децата и ги потопи в магията на музиката. Особен интерес предизвика електрическото пиано, на което тя показа колко разнообразни звуци и ефекти могат да се избират по време на свирене.
В края на часа ученици, които се обучават да свирят на китара и пиано, с вълнение демонстрираха пред своите съученици наученото до момента. Те получиха много аплодисменти и подкрепа, а музикалният час остави усмивки, настроение и вдъхновение у всички.

